Vinný sklep Valtice - ubytování, posezení, degustace

Na skleničku?

Vinný sklep Valtice
Residence Malva

Pojďte ochutnat

Vybraná vína z vinic Jižní Moravy

Že jsou Valtice hlavním městem vína, už jsme se zmínili. Za rohem je Salon vín České republiky, zámecké vinné sklepy, vinařské muzeum, naučná vinařská stezka a tak bychom mohli pokračovat. Všechno ve Valticích. Nemusíte chodit daleko, dokonce stačí sejít pár schodů a jste ve vinném sklepě hned pod ubytováním.

Vinný sklep s ubytováním

Jak jsme loni avizovali, letos jme dokončili rekonstrukci vinného sklepa. Ten je nyní volně přístupný všem hostům Residence Malva.

Každý pokoj tam má své vlastní uzamykatelné (klíč dostanete zároveň s kartou k pokoji) místo s výběrem vín a nealkem. Zkonzumované se hradí pouze hotově při odjezdu. Pobyt ve sklepě není časově omezen, je však nutné dodržovat noční klid v době od  22:00. Sklep je pochopitelně nekuřácký.

Ve vinném sklípku je 7 stolů po šesti židlích, vejdou se tam tedy všichni hosté penzionu, nemusíte se obávat, že by na vás nevyšlo místo. Občerstvení, například formou rautu, je možné zajistit, ale jen v případě obsazení celého penzionu jednou firmou, jednou větší skupinou, jedním subjektem, atp.

Teď už zbývá jen vybrat pokoj, ve kterém se chcete ubytovat.

Další možnost vinného sklepa

Pokud budete chtít víc než vinný sklep pod ubytováním, nebo vinný sklep bez ubytování, nabízíme posezení ve sklípku kousek za rohem.

Jde o historický vinný sklep z roku 1970. Pojme až 100 osob a je skvělým místem pro vaše oslavy, svatby, firemní večírky nebo rauty. Připravíme vám nezapomenutelný catering z místních surovin. Krajové speciality, moravskou zabijačku, domácí uzené, nebo tradiční koláčky z Moravy. Rádi vám s uspořádání vaší událostí pomůžeme.

Josefská 353, 691 42 Valtice | GPS 48.742063, 16.767283
+420 607 527 999 | vinnysklepmalek@gmail.com